Predstavenie tímov

Dátum aktualizácie: 14.09.2013 13:13



Predstavenie tímov

Foto Tím Štát Vylosovaná lokalita
CT Garant baits CT Garant baits
Erik Angi, Martin Šoganič, (Asistent) Marián Pribiš
Slovensko Prímestská oblasť 5
CT Mikbaits SK CT Mikbaits SK
Tomáš Madr, Rastislav Kuhajda
Slovensko Kamenec 1
CT Orthodox Carp Žarnovica CT Orthodox Carp Žarnovica
Radoslav Fúska, Nórbert Škreko
Slovensko Zalužice 1
Carp Club ČR Carp Club ČR
Petr Hošek, Ondřej Macku, (Asistent) Luděk Vala
Česká Republika Prímestská oblasť 3
CT Imperialbaits Sk CT Imperialbaits Sk
Igor Harčar, Vlastimil Semjan
Slovensko Kamenec 3
CT INOX CT INOX
Peter Angi, Michal Kičinka, (Asistent) Michal Kalkahuz
Slovensko Lúčky 2
CT LK Baits ČR 2 CT LK Baits ČR 2
Petr Novotný, Jozef Malý
Česká Republika Lúčky 3
CT LK Baits ČR1 CT LK Baits ČR1
Petr Sedlář, Milan Prachař
Česká Republika Prímestská oblasť 1
CT Mikbaits Pardubice CT Mikbaits Pardubice
Roman Zrůst, Jiří Čaladi, (Asistent) Radek Chyba
Česká Republika Zalužice 7
CT Mivardi Sk CT Mivardi Sk
Tomáš Horgoš, Lukáš Girman
Slovensko Kamenec 4
CT MsO SRZ Michalovce CT MsO SRZ Michalovce
Miroslav Maščak, Marcel Peterčik
Slovensko Lúčky 1
CT Nula ČR CT Nula ČR
Radomír Tomeček, Ludvik Mašek, (Asistent) Martin Souček
Česká Republika Paľkov 1
CT Poľsko 1 CT Poľsko 1
Stefania Tedula, Jozef Tedula
Poľsko Prímestská oblasť 2
CT Poľsko 2 Clan+Kaprňak CT Poľsko 2 Clan+Kaprňak
Janek Kanci, Antonín Směšný
Poľsko Lúčky 6
CT Poľsko 3 CT Poľsko 3
Tomasz Turek, Artur Jarych
Poľsko Zalužice 3
CT Starbaits ČR CT Starbaits ČR
Martin Kania, Rostislav Wator
Česká Republika Kamenec 2
CT Starbaits SK 1 CT Starbaits SK 1
(Asistent) Ivan Fabián, Marián Kobetič, Júraj Dobíš
Slovensko Zalužice 6
CT Starmer Baits CT Starmer Baits
Dušan Maťko, Radovan Ondriš
Slovensko Paľkov 5
CT Orthodox Carp CT Orthodox Carp
Marek Ivanco, Peter Hudák
Slovensko Paľkov 6
CT Garant baits 2 CT Garant baits 2
René Tegi, Ján Danaj, (Asistent) Stanislav Mesaroš
Slovensko Zalužice 5
CT LK Baits Sk CT LK Baits Sk
Marek Roman, Vlado Vell
Slovensko Lúčky 4
CT Kimot team CT Kimot team
Ladislav Mučka, Roman Školnikovič, (Asistent) Alexander Tóth
Slovensko Zalužice 2
Carp Team ZIPP Carp Team ZIPP
Valerij Veremčuk, Vladimír Balaščik
Slovensko Kamenec 5
CT IMOTHEP BAITS.CZ CT IMOTHEP BAITS.CZ
Michal Staněk, Vojtech Prikryl
Česká Republika Lúčky 5
CT CARP - B CT CARP - B
Miroslav Ševela, Martin Mička
Česká Republika Paľkov 4
CT Mainline SK CT Mainline SK
Tomáš Pitoňak, Jozef Kaňuch, (Asistent) Slavomír Drozd
Slovensko Paľkov 2
CT Hobby Malacky CT Hobby Malacky
Slavomír Čech, Vladimír Brunclík, (Asistent) Robert Žalec
Slovensko Zalužice 4
CT Nutra CT Nutra
Marek Friga, (Asistent) Pavol Guľko, Zoltan Lang
Slovensko Prímestská oblasť 4
CT LK - Servis Slovakia CT LK - Servis Slovakia
Ľuboš Kolouch, Róbert Jakub, (Asistent) Rastislav Kajla
Slovensko Paľkov 3

 

 
Progress-systems, s.r.o.

TOPlist